servicesBg.jpg

Pomoc Prawnika Świdnicy

Kancelaria Adwokacka Zawadzki Świdnica świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przygotowania projektów wszelakich umów oraz pism procesowych. Obsługa prawna w Świdnicy.
Group of happy young  business people in a meeting at office

Doradztwo i obsługa prawna

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną w zakresie: 

Prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego/gospodarczego, karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa związanego z ubezpieczeniami społecznymi.

Przyjrzymy się bliżej każdemu z nich.

Zadzwon  
serviceBg2.jpg

Obsługą prawną w zakresie:

  • Prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego/gospodarczego, karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa związanego z ubezpieczeniami społecznymi.
  • Prawa handlowego lub Prawa gospodarczego,
  • Prawa karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa związanego z ubezpieczeniami społecznymi.
Zadzwon  

Sad little girl listening her parents having an argument in a kitchen
Prawo rodzinne oraz opiekuńcze
Szczególnie często rozpatrywane zagadnienia prawne związane z ogólnymi stosunkami oraz czynami dotyczącymi polskich rodzin
Confused woman reading a book with question marks coming out from it
Prawo cywilne
Kancelaria specjalizuje się w dużej mierze w odszkodowaniach oraz zadośćuczynieniach.
Professional businesswoman receiving a customer in her office
Prawo spadkowe
Jeśli jesteście Państwo osobami, które chcą zrzec się problematycznego spadku lub wręcz przeciwnie - pragniecie otrzymać spadek, który należy się Wam, lecz prawdopodobnie może zostać przyznany niewłaściwej osobie
Elegant man crying at accident scene, vertical
Prawo karne
Kancelaria Adwokacka pomoże klientom w trudnych chwilach, które związane są z postępowaniami o charakterze karnym. Rozpatrzone zostaną również kłopoty, które spowodowało wykroczenie czy przestępstwo skarbowe.
Gavel resting on sound block with european union flag in background
Prawo administracyjne
Pomożemy w dowolnej sprawie związanej między innymi z chęcią złożenia skargi bądź odwołania, związanych z decyzjami na polu administracyjnym, pomoże w problematycznych sytuacjach związanych z podatkami. Specjalizujemy się ponad to w przygotowaniu wniosków formalnych, które stanowią przepustkę do wielu ważnych dla naszych klientów czynności.
Architect looking at blueprints in a building site
Prawo pracy
Kiedy nasz klient został bezprawnie zwolniony, powinien zgłosić się do kancelarii Zawadzki. Pomożemy uzyskać rekompensatę oraz przywrócić status pracownika. Pomożemy również w pozwach zbiorowych. Dodatkowo przygotujemy rozmaite pisma, takie jak regulaminy, umowy czy różnorakiego rodzaju kontrakty biznesowe.
account-leader-1
Prawo ubezpieczeń społecznych
Dzięki doskonałej znajomości przepisów, obecnie przyznanie rent, emerytur oraz innego rodzaju świadczeń jest prostsze. Jeśli jesteście Państwo osobami, która potrzebują pomocy w takiej sytuacji, kancelaria Zawadzki służy pomocą.
Beautiful young woman holding her hands up like a frame around her eyes

Jak możemy Tobie dziś pomóc ?