servicesBg.jpg

Doradztwo i obsługa prawna

Kancelaria Adwokacka Zawadzki Świdnica świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przygotowania projektów wszelakich umów oraz pism procesowych.
Doradztwo i obsługa prawna

Doradztwo i obsługa prawna

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną w zakresie: 

Prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego/gospodarczego, karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa związanego z ubezpieczeniami społecznymi.

Przyjrzymy się bliżej każdemu z nich.
 FORMA  KONTAKTOWA ! 
serviceBg2.jpg

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną w zakresie:

  • Prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego/gospodarczego, karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa związanego z ubezpieczeniami społecznymi.
  • Prawa handlowego lub Prawa gospodarczego,
  • Prawa karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz prawa związanego z ubezpieczeniami społecznymi.
Kontakt

Doradztwo i obsługa prawna

Services--Icon.png
Prawo rodzinne oraz opiekuńcze
Szczególnie często rozpatrywane zagadnienia prawne związane z ogólnymi stosunkami oraz czynami dotyczącymi polskich rodzin
Services--Icon.png
Prawo cywilne
Kancelaria specjalizuje się w dużej mierze w odszkodowaniach oraz zadośćuczynieniach.
Services--Icon.png
Prawo spadkowe
Jeśli jesteście Państwo osobami, które chcą zrzec się problematycznego spadku lub wręcz przeciwnie - pragniecie otrzymać spadek, który należy się Wam, lecz prawdopodobnie może zostać przyznany niewłaściwej osobie
Shield.png
Prawo handlowe oraz gospodarcze
Zawiłe przepisy tego rodzaju prawa w Polsce, często skutecznie odstraszają naszych rodzimych przedsiębiorców od konkretnych kroków, dzięki którym ich biznes może rozwijać się sprawniej, na większym obszarze i z korzystnym dla przedsiębiorców rozmachem
Services--Icon.png
Prawo karne
Kancelaria Adwokacka pomoże klientom w trudnych chwilach, które związane są z postępowaniami o charakterze karnym. Rozpatrzone zostaną również kłopoty, które spowodowało wykroczenie czy przestępstwo skarbowe.
Services--Icon.png
Prawo administracyjne
Pomożemy w dowolnej sprawie związanej między innymi z chęcią złożenia skargi bądź odwołania, związanych z decyzjami na polu administracyjnym, pomoże w problematycznych sytuacjach związanych z podatkami. Specjalizujemy się ponad to w przygotowaniu wniosków formalnych, które stanowią przepustkę do wielu ważnych dla naszych klientów czynności.
Services--Icon.png
Prawo pracy
Kiedy nasz klient został bezprawnie zwolniony, powinien zgłosić się do kancelarii Zawadzki. Pomożemy uzyskać rekompensatę oraz przywrócić status pracownika. Pomożemy również w pozwach zbiorowych. Dodatkowo przygotujemy rozmaite pisma, takie jak regulaminy, umowy czy różnorakiego rodzaju kontrakty biznesowe.
Services--Icon.png
Prawo ubezpieczeń społecznych
Dzięki doskonałej znajomości przepisów, obecnie przyznanie rent, emerytur oraz innego rodzaju świadczeń jest prostsze. Jeśli jesteście Państwo osobami, która potrzebują pomocy w takiej sytuacji, kancelaria Zawadzki służy pomocą.
mecenas-Paweł-Zawadzki-768x512.jpg

Jak możemy Tobie dziś pomóc ?